teljes munkaidő
Budapest
Feltöltve 3 hónap óta

Feladatok:

  • Beszállítói bázis fejlesztése
  • Új beszállítók felmérése és jóváhagyása
  • Szakmai tanácsadás forgácsolási technológiák szakértőjeként
  • A megmunkált alkatrészek anyagcsoportjához tartozó SQA mérnökök támogatása, összefogása, folyamatharmonizáció
  • A beszállítók  teljesítményének felügyelete az üzleti együttműködésben: a beszállítók figyelemmel kísérése, eszkaláció
  • A kulcsfontosságú tevékenységek megvalósulásának támogatása ( projektek, eszkaláció)

Elvárás:

  • Tapasztalat a beszállítói minőségirányítás területén
  • Forgácsolás területén szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat a quality eszközök területén: auditok, 8D, 5W, 5S , problémamegoldó technikák
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat nemzetközi munkakörnyezetben
  • Jó kommunikációs készség
  • Stratégiai beállítottság, strukturált gondolkodásmód
  • Jó tárgyalási és prezentálási készség
  • Energikus, motivált hozzáállás
  • Jó vezetői készségek nemzetközi munkakörnyezetben
  • Utazásra való nyitottság

Állás jellemzők

Állás munkakörMűszaki/Mérnöki

Jelentkezzen online

Érvényes e-mail cím szükséges.