teljes munkaidő
Budapest
Feltöltve 6 hónap óta

Feladatok:

  • Vasúti fékvezérlő rendszerek tesztelésében való részvétel
  • Tesztesetek írása, végrehajtása
  • Szoftverhibák kiértékelése, dokumentálása
  • Tesztkörnyezet fejlesztése
  • Szabványoknak megfelelő teszt dokumentáció elkészítése
  • Rendszer-integrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás fejlesztői csoportokkal
  • Junior tesztelő kollégák támogatása
  • Tesztelési folyamatok és módszerek fejlesztése
  • Szoftver validációban való részvétel

Elvárás:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Beágyazott, biztonságkritikus rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • C/C++ programozási nyelvek ismerete
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • Tesztmenedzsment eszközök használatában szerzett tapasztalat
  • Önálló, lendületes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Utazásra való hajlandóság
  • Angol nyelvtudás

Állás jellemzők

Állás munkakörInformatika, Műszaki/Mérnöki

Jelentkezzen online

Érvényes e-mail cím szükséges.