teljes munkaidő
Budapest
Feltöltve 3 hónap óta

Feladatok:

  • Desktop alkalmazás fejlesztése C#.NET környezetben
  • A fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció,tervezés, implementálás,fejlesztői teszt, hibakeresés)agilis módszertan szerint
  • A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk készítése és karbantartása
  • Kapcsolattartás külföldi munkatársakkal
  • Terméktámogatás
  • Folyamatok fejlesztésében való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • .NET/C#programozási nyelven szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • WPF ismerete
  • Design patternek ismerete
  • SOLID fejlesztési alapelvek ismerete
  • MS SQL ismerete ( lekérdezések, tárolt eljárások)
  • XML struktúrákban való jártasság
  • Angol nyelvtudás
  • Megoldásközpontú, problémamegoldó gondolkodás
  • Belső  igény a minőségi szoftverfejlesztésre és a folyamatos fejlődésre
  • Erős absztrakciós készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka
  • Utazási kedv

Állás jellemzők

Állás munkakörInformatika, Műszaki/Mérnöki

Jelentkezzen online

Érvényes e-mail cím szükséges.