teljes munkaidő
Budapest
Feltöltve 4 hónap óta

Feladatok:

  • Automatizált és manuális tesztek fejlesztése a cég saját fejlesztésű környezetében és LabVIEW-ban
  • Új termékek vizsgálati előírásainak leprogramozása, a fejlesztési dokumentumok létrehozása
  • A tesztelt eszközök adaptálása a meglévő tesztkörnyezethez ( elektromos,pneumatikus és szoftveres interfészek)
  • Szoftvermodulok fejlesztése, karbantartása LabVIEW-ban
  • A vizsgálati technológia és hibaelhárítás támogatása
  • A tesztelési folyamatok tervezése, optimalizálása és értékelése ( statisztikai értékelés)
  • Részvétel a vizsgálati módszerek szabványosításában

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség
  • 2-3 éves tapasztalatgyártó/termelő/ipari/fejlesztői  területen
  • LabVIEW és MS Office programok  alapos ismerete
  • Magabiztos aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Analitikus gondolkodás
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség

Állás jellemzők

Állás munkakörInformatika, Műszaki/Mérnöki

Jelentkezzen online

Érvényes e-mail cím szükséges.